Služby

Nabízíme Vám široké spektrum kosmetických služeb jako jsou permanentní řasy, modeláž nehtů, manikúru, p-shine, kosmetické ošetření vizážistiku, tělové zábaly a masáže. Přijďte a vyzkoušejte. Náš profesionální tým je vám vždy ochotně k dispozici.

 

Modeláž nehtů a manikúra

Ruce a nehty jsou oknem do naší duše. Naše služby jako modeláž nehtů UV gelem, masáž rukou, p-shine,manikúra a nově velmi oblíbený Gel-lak,budou Vašimi pomocníky! Budete v péči profesionální manikérky,která Vám pomůže získat pocit sebedůvěry!

Vždyť skovávat ruce a nehty nemusí být Váš problém..

                                                                                                                         

Prodlužování řas B-Lashes

 

Náš profesionálně vyškolený personál Vám nabízí ty nejkvalitnější služby technikou prodlužování řas /řasa na řasu/ Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Budete se cítit a vypadat lépe i bez použití řasenky!

 

 

Pedikúra

Pedikérská péče o nohu je součástí zdravotnické prevence.
Pravidelná pedikúra je schopna odstranit řadu potíží, např. bolestivá kuří oka, ztvrdlou kůži na patách a palcích, která může vést k bolestivým stavům jako jsou praskliny a mozoly.
Nezbytnou součástí je také správné stříhání nehtů, zvláště zarůstajících nehtů, které může vést k závažným hnisajícím stavům.
Pedikura patří k péči o sebe samého stejně jako kosmetika, nebo kadeřník. Proto jim věnujme trochu péče, kterou si právem zaslouží.
Naše nohy nás nosí celý život a potřebují si odpočinout; odstranit ztvrdlou kůži, která kolikrát i bolestivě praská, příjemnou masáž, která uleví a uvolní ztuhlé svaly.
Pedikurou se z nohou odstraňují: ztvrdlé mozoly a zrohovatělá kůže, otlaky, kuří oka,zarůstající nehty
Provádíme pedikuru mokrou metodou, spojenou s relaxační lázní, stříháním nehtů, odstraněním zrohovatělé kůže, zakončené uvolňující masáží. V případě potřeby i výše uvedené

 

Kosmetické služby

 

Naší prioritou je Váš dobrý pocit a dokonalý vzhled. Neváhejte a využijte naše služby v oblasti kosmetiky, péče o obličej a také změna vizáže, vše od profesionálů. Náš kosmetický tým pracuje jen s nejlepšími prostředky, jako je:SALVUS,SEPHORA,VICHY A MAYBELLINE. Uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne.